GEORGIA DAVIS,NEJVYŽRANĚJŠÍ TEENKA Z ANGLIE

4. prosinec 2013 | 14.02 |

Její příběh hltala celá Británie.

Studentka Georgia Davis z velšského města Aberdare dokázala na odtučňovacím táboře v USA zhubnout neuvěřitelných 101 kg! Jenže uběhlo 16 měsíců a Georgii znovu patří titul nejtlustší puberťačky Británie – shozený metrák totiž opět nabrala zpátky a dnes váží nepředstavitelných 216 kg!

Georgia-Davis-19-años-300

Na počátku dívčina rozhodnutí radikálně zhubnout bylo rázné varování lékařů. Ti Georgii sdělili, že pokud se nezbaví sto dvaceti přebytečných kilogramů, do několika let zemře. Mladá Britka si proto s finanční pomocí rodičů zaplatila devítiměsíční hubnoucí kúru na Welspringově akademii v Severní Karolíně.

Nebyla to malá investice vždyť pouhý měsíc pobytu tu vyšel na takřka sto tisíc korun! Ovšem neustálý dohled dietologů, trenérů a potravinových psychologů přinesl ovoce – po tři čtvrtě roce byla Georgia o metrák lehčí!

ůů   shodila

Tehdy dívka zažívala nejlepší období života. Po radikální fyzické proměně ji zvali do televizních pořadů o dietách, rozhovory sní a články o jejím zhubnutí hltali lidé jak vBritánii, tak vzámoří.

Po jejím návratu domů to ještě nějaký čas vypadalo, že se na svou původní váhu už nevrátí.

Začala znovu chodit do školy, kde musela kvůli pobytu vtáboře přerušit studia, snažila se jíst méně a zdravěji a hlavně se dušovala, že už nikdy nechce ztloustnout.

Jenže pak se postupně vracela ke starým stravovacím návykům.

"Začala jsem jíst levné a špatné potraviny jako dřív. Asi je to tím, že na rozdíl od odtučňovacího kempu na mě doma nikdo nedohlíží a já asi nemám vůli na to, abych se sama kontrolovala," přiznává Georgia, která oproti dřívějšku nabrala dalších 6 kilo.

Krom kilogramů se vrátily i deprese, které s sebou extrémní nadváha přináší.

"Když jsem se vrátila z Ameriky, při pohledu do zrcadla jsem se sebou byla spokojená. Když se vidím dnes, je mi do breku. A takové stavy zaháním právě jídlem takže je to začarovaný kruh," neví si rady Britka.

Není divu, že lékaři už ji opět varují. Poté, co shodila zmíněný metrák, odhadovali, že by se vdané fyzické kondici mohla dožít osmdesáti let.

Teď, po metrákovém "jojo efektu", je však jejich odhad děsivý. "Tvrdí, že když nezhubnu přes sto kilo, dožiju se maximálně dvaceti let. Vím, že se asi ujím ksmrti, ale nemůžu si pomoct. Prostě nejsem schopná stím bojovat," rezignuje nejtlustší teenagerka Británie.

z14422050Q,Georgia-Davis

Georgiin denní jídelníček

Snídaně

3 misky sladkých obilných křupek
3 masové palačinky
3 balení chipsů

Oběd Menu v KFC

5 sendvičů
1 čokoládový koláč
1 litr Coly

Večeře

20 sucharů
0,5 kg tvrdého sýra
3 balení chipsů
5 sendvičů
1 litr Coly

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře